Polis kocalarına ikram ettiler

Polis kocalarına ikram ettiler
Polis kocalarına ikram ettilerPolis Eşleri Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Gökşen Aydın başkanlığında Muharrem ayı münasebetiyle Vatandaşlar  ve İl Emniyet Müdürlüğü Personeli, İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli,...

Polis kocalarına ikram ettiler

Polis Eşleri Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Gökşen Aydın başkanlığında Muharrem ayı münasebetiyle Vatandaşlar  ve İl Emniyet Müdürlüğü Personeli, İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli, Polis Merkezi Amirliği Personeli ve Uygulama Noktalarında görev yapan personele aşure ikram etti.

Önce, Süleymanpaşa eski polis merkezi önünde ve kentteki bazı uygulama noktalarına giderek burada görevi başındaki polislere aşure dağıtıldı. Dağtıma il Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Emniyet Müdür yardımcıları, TÜGVA Tekirdağ il temsilcisi Emrah Hekim ve şube müdürleri katıldı.

Dağıtım ile bizzat ilgilenen Polis Eşleri Şube başkanı Gökşen Aydın, gazetecilere yaptığı açıklamada, her zaman halkın içinde olduklarını göstermek için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Gökşen Aydın, bu ayın güzelliğini vatandaşlarla paylaşmak istediklerini ifade ederek şunları kaydetti: "Muharrem ayı dolayısıyla böyle güzel bir etkinlik düzenlemek istedik. İl emniyet müdürlüğümüz personeline ve noktalarda görev yapan polislerimize aşure ikramında bulunduk. Daha sonra dernek olarak vatandaşlarımıza ikramda bulunmaya kara verdik. Halkla iç içe olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz."

Uygulama noktasında bulunan görevli personelle kısa süreli sohbet edip, hal ve hatırlarını sorarak başarılar diledi.

 

Kaynak: Tekirdağ Odak Haber (www.tekirdagodak.com)