POLİSE BÖYLE ATEŞ ETTİ

POLİSE BÖYLE ATEŞ ETTİ
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde trafik ekiplerine mukavemette bulunan şahıslar, daha sonra olay yerinden ayrılırken polis ekiplerine ateş açtı. Polis tarafından yakalanan şahıslardan ikisi tutuklandı.İddiaya göre, Omurtak Caddesi...

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde trafik ekiplerine mukavemette bulunan şahıslar, daha sonra olay yerinden ayrılırken polis ekiplerine ateş açtı. Polis tarafından yakalanan şahıslardan ikisi tutuklandı.

İddiaya göre, Omurtak Caddesi Atatürk Meydanı'nda trafik denetimi yapan görevli polis ekipleri, E.K. idaresindeki 34 GFG 40 plakalı otomobili durdurdu. Alkollü olduğu belirlenen sürücünün evraklarını isteyen trafik ekiplerine direndi. Bir süre görevli memurla tartışan şüpheli telefonla görüşmesinin ardından 8 kişilik bir grup olay yerine geldi. Grup içinde bulunan U.K, tartıştığı polislere ruhsatsız tabancasıyla 2 el ateş ettikten sonra olay yerinden uzaklaştı.

Şüpheli, olaydan kısa bir süre sonra yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Bu arada olay anı, bölgedeki güvenlik kamerasına yansıdı.