POŞET PARALI OLUNCA TALEP PATLADI

POŞET PARALI OLUNCA TALEP PATLADI
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşa Kent Konseyi işbirliğinde 2015 yılında başladığı “Torbanı değiştir geleceğini değiştir” kampanyası kapsamında file örme kurusuna devam ediyor.2015 yılından beri bir yandan...

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşa Kent Konseyi işbirliğinde 2015 yılında başladığı “Torbanı değiştir geleceğini değiştir” kampanyası kapsamında file örme kurusuna devam ediyor.

2015 yılından beri bir yandan naylon poşetin kullanımını azaltmak amacıyla bilgilendirme ve ücretsiz olarak bez poşet/file dağıtımı yapan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşa Kent Konseyi ile birlikte başlattığı file örme kurslarına bir yenisini daha ekliyor.

HER SALI VE CUMA FİLE ÖRMEYİ ÖĞRENECEKLER

Her Salı ve Cuma günü gerçekleşecek eğitimlerde Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hilal Kızılözen kursiyerlere file örmeyi öğretecek.

5 ŞUBAT SALI GÜNÜ BAŞLIYOR

Hüseyin Pehlivan Caddesi Destereciler İşhanı No:4 Kat:1’deki Süleymanpaşa Kent Konseyi binasında gerçekleşecek eğitimler 5 Şubat Salı günü başlayacak.

Kursa katılmak isteyenler başvuru ve detaylı bilgi için 08504505959 ve 05338101880 numaraları arayarak ya da Süleymanpaşa Kent Konseyi’ne giderek kayıt olabilecek.