SABAHA KADAR UYUMAYACAKLAR

SABAHA KADAR UYUMAYACAKLAR
Tekirdağ’da yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi berberlerde bayram mesaisi erken başladı. Bayram arifesine kalmak istemeyen vatandaşlar berberlerin yolunu tutarak şimdiden bayramlık traşını oluyor. Berberler ise sabaha kadar uyumadan...

Tekirdağ’da yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi berberlerde bayram mesaisi erken başladı. Bayram arifesine kalmak istemeyen vatandaşlar berberlerin yolunu tutarak şimdiden bayramlık traşını oluyor. Berberler ise sabaha kadar uyumadan traş yapacaklarını kaydetti.

Son güne kalmak istemeyen vatandaşlar kuaförlerin yolunu tuttu. Tam kadro sabaha kadar çalışan kuaförler, müşterilerini randevu ile çağırarak traşlarını yapıyor.

Tekirdağ’da 29 yıldır erkek kuaförlüğü yapan Osman Yiğit, her yıl bayram arifelerine birkaç gün kala iş yoğunluğu yaşadıklarını söyledi. Yiğit, “İşlerimizde bayrama bir hafta kala yoğunluk başladı. Normalde akşamları saat 20.00 ile 21.00 arası kapatırken bu aralar gece geç saatlere kadar bayram mesaisi yapıyoruz. Arife günü ise bayram sabahına kadar çalışacağız. İşlerimizden Allah’a şükür memnunuz. Yoğunluğa, sıraya kalmamak isteyen vatandaşlar şimdiden bayram traşı oluyor.” dedi.