'ŞAHİNLER'E OPERASYON: 12 TUTUKLAMA

'ŞAHİNLER'E OPERASYON: 12 TUTUKLAMA
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince ‘Şahinler Grubu’ olarak bilinen suç örgütüne düzenlenen operasyonda, örgüt mensubu olduğu iddia edilen 13 zanlı gözaltına alındı.13 GÖZALTIKaçakçılık ve Organize...

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince ‘Şahinler Grubu’ olarak bilinen suç örgütüne düzenlenen operasyonda, örgüt mensubu olduğu iddia edilen 13 zanlı gözaltına alındı.

13 GÖZALTI

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Çorlu KOM Grup Amirliği, ‘Şahinler’ olarak bilinen gruba operasyon düzenledi. Gerçekleştirilen operasyonda suç örgütüne mensup olduğu iddia edilen M.T.,Ç.T.,M.B.,H.D.,H.T.,F.M.,A.C.,S.A.,B.K.,A.Ç.,Y.Y., Y.Ç. ve Ş.K. isimli 13 zanlı gözaltına alındı.

12’Sİ TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından 13 zanlı savcılığa teslim edilirken, M.T., Ç.T., M.B., H.D., H.T., F.M., A.C., S.A., B.K., A.Ç., Y.Y. ve Ş.K. isimli 12 zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zanlılar ile birlikte gözaltına alınan Y.Ç. ise adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.