Şehidin babasına takdim etti

Şehidin babasına takdim etti
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, yaşanan bir asayiş olayına müdahale ederken yapılan silahlı saldırı sonucu ağır yaralanarak tedavi altına alınan ve tedavi gördüğü İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde ...

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, yaşanan bir asayiş olayına müdahale ederken yapılan silahlı saldırı sonucu ağır yaralanarak tedavi altına alınan ve tedavi gördüğü İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde  tüm tedavi ve müdahalelere rağmen 81 günlük yaşam mücadelesini kaybederek Şehit olan Çarşı ve Mahalle Bekçisi Fırat Doğan’ın ailesini ziyaret etti.

Vali Yıldırım, ziyaret sırasında şehidimizin ailesine “Şehitlik Belgesi”ni taktim ederek başsağlığı ve sabırlar diledi. İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık’ta şehidin ailesine şehidin fotoğrafını taktim ederek başsağlığı ve sabır diledi. Ziyarette konuşan Vali Yıldırım; “Şehit aileleri bizlere şehitlerimizin emanetidir. Bu vesileyle şehidin kutsal emaneti olan ailesine bir kez daha minnet ve şükran duygularımızı ifade ediyoruz. Biz her zaman şehit ailelerimizin yanındayız.” dedi.

Vali Yıldırım’ın konuşmasının ardından İl Müftüsü İsmail İpek Kuran-ı Kerim okudu ve Şehidimiz Fırat Doğan ve tüm şehitler için dua etti. “Şehitlik Belgesi” takdim ziyaretinde Vali Yıldırım’a, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İl Jandarma Komutan V. Mustafa Çetinkaya ve İl Müftüsü İsmail İpek eşlik etti.