SEKTÖRÜN LİDERİ 24 YILI GERİDE BIRAKTI

SEKTÖRÜN LİDERİ 24 YILI GERİDE BIRAKTI
Tekirdağ ve Türkiye’nin tanınmış tohum firmalarından Trakya Tarım, tohumculuk sektöründe 24. Yılını doldurdu.Tekirdağ’dan tüm Türkiye ve Dünya’ya hizmet veren Trakya Tarım ve Veterinerlik LTD. ŞTİ, tohumculuk sektörünün...

Tekirdağ ve Türkiye’nin tanınmış tohum firmalarından Trakya Tarım, tohumculuk sektöründe 24. Yılını doldurdu.

Tekirdağ’dan tüm Türkiye ve Dünya’ya hizmet veren Trakya Tarım ve Veterinerlik LTD. ŞTİ, tohumculuk sektörünün önde gelen firmalarından biri olmaya devam ediyor. Sektöründe 24. Yılını dolduran Trakya Tarım şirketi kendine has tohum çeşitleri ile çiftçilerle birlikte kaliteli ürünler üretmeye devam ediyor.

LİDER OLMAK ZORDUR !

Sektörde 24 yılını dolduran Trakya Tarım ailesi şirket bünyesinde çalışan personeli ile birlikte şirket merkezinde pasta kesti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Trakya Tarım Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gülseren Aygun “Trakya Tarım ve Vet. Tic.Ltd.Şti. 1995 yılında kurulan bir firma olarak Türkiye’de ki dünya devleri arasında yer almaktadır. Trakya Tarım ve Vet. Tic.Ltd.Şti. Finansmanı %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Firmamızda 1 adet Ziraat Doktoru 3 adet Yüksek Ziraat Mühendisi 5 adet Ziraat Mühendisi ile birlikte toplam 27 personel ile ıslah ve Ar-Ge faaliyetleri yaparak piyasa talebine göre verim kalite yanında kurağa, soğuklara ve hastalıklara dayanıklı 13 adet Ekmeklik Buğday 3 adet Makarnalık Buğday 3 adet Arpa 1 adet Yulaf 1 adet Tritikale 1 adet Adiğ Fiğ çeşidi tescil ederek çiftçimizin hizmetine sunmuştur. Şirket olarak bu ülkeyi sevmenin çalışmak üretmek Türk ve Dünya çiftçisine en iyisini sunmak olduğunu çok iyi biliyoruz. Her geçen gün ilk günkü aşk ile hem paydaşlarımızı hem de ürün çeşitlerimizi çoğaltarak Türk tarımında ismi geçen bir firma olmaktan onur duyuyoruz. Biliyoruzki; lider olmak zordur ama lider kalabilmek daha zordur” Dedi.