SENET TARTIŞMASI KARAKOLDA BİTTİ

SENET TARTIŞMASI KARAKOLDA BİTTİ
Tekirdağ’da bir mağazadan aldığı giysilerin ücretlerini ödemesine rağmen hakkında icra takibi yapıldığını söyleyen bir kişi mağaza sahibi ile aralarında kavga çıktı. Karakolluk olan 2 taraf ifadelerinin ardından serbest...

Tekirdağ’da bir mağazadan aldığı giysilerin ücretlerini ödemesine rağmen hakkında icra takibi yapıldığını söyleyen bir kişi mağaza sahibi ile aralarında kavga çıktı. Karakolluk olan 2 taraf ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Mağdurlar karakol önünde toplanarak yetkililerden mağduriyetleri ile ilgili yardım istedi.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bir giyim mağazasının senet karşılığı sattığı ürünlerin ücreti ödenmesine rağmen avukatlık ofisinden müşterilere borcu varmış gibi sürekli icra takibi yapıldığı iddia edildi. Onlarca müşteri ise duruma isyan etti.

Bir müşteri ise öğle saatlerinde mağazaya giderek iş yeri sahibi ile tartışmaya başladı. Çıkan tartışma sonunda taraflar birbirlerinden şikayetçi oldu. Mağdur olduklarını iddia eden vatandaşlar karakol önünde toplanarak basın açıklaması yaptı. Borçlarını ödemelerine rağmen evlerine icra gönderildiğini kaydeden müşteriler yetkililerden yardım istedi.