ŞENTOP MEMLEKETİNDE BÖYLE KARŞILANDI

ŞENTOP MEMLEKETİNDE BÖYLE KARŞILANDI
TBMM Başkanı seçildikten sonra ilk ziyaretini memleketi Tekirdağ’a gerçekleştiren AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, coşku içinde karşılandı.TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye Cumhuriyeti uçağı ile  Çorlu...

TBMM Başkanı seçildikten sonra ilk ziyaretini memleketi Tekirdağ’a gerçekleştiren AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, coşku içinde karşılandı.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye Cumhuriyeti uçağı ile  Çorlu Havaalanı’na iniş yaptı. Burada kendisini bekleyenlerle tek tek tokalaşan Şentop, verilen hediyeleri kabul etti. Daha sonra havaalanı önünde bekleyen kalabalığa hitap eden Şentop, kendisini karşılamaya gelenlere teşekkür etti.

Şentop, "Mağlumunuz geçtiğimiz Pazar günü TBMM’de yapılan seçimle TBMM başkanı olarak seçildim. Bir Tekirdağ Milletvekili olarak, TBMM Başkanı seçilirken destek veren milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Başta beni aday gösteren başta Cumhurbaşkanımıza da teşekkür ediyorum. Ayrıca Milletvekillerimizle aynı uçakta geldik, Ankara’dan Bizim uçak kalkmadan önce Cumhurbaşkanımızı Kars’a uğurladık. Tekirdağ’a geleceğimizi söylediğimizde Tekirdağ için ayrıca selamlarını da ilaveten söyledi.Cumhurbaşkanımızın da selamını iletiyorum bütün Tekirdağ’a’’ dedi.
DEĞİŞMEDİM, AYNI ŞENTOP’UM
Meclis Başkanı ve Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop ; ‘’Bundan sonra zaten hep beraberiz, değişen bir şey yok. Yeni fotoğraf çekilen arkadaşlar oldu, bir değişiklik yok Pazar gününden bu yana. Aynı kişiyiz, eski fotoğrafları da kullanabilirsiniz. Hep beraber olacağız Tekirdağ’da her zaman Çarşıda, sokakta, esnafımızla beraber, arkadaşlarımızla beraber mümkün olduğu kadar memleketimde olacağım.’’ Dedi.

Şentop daha sonra konvoy eşliğinde Süleymanpaşa ilçesi Eski Cami’de Cuma namazını eda ederek esnaf ziyareti gerçekleştirdi.