ŞENTOP VE YEL SAHAYA İNDİ

ŞENTOP VE YEL SAHAYA İNDİ
Malkara için ismi açıklanan AK Parti Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun'un tanıtım toplantısında, Gediz Coşkun taraftarları ve partililer parti binasına sığmadı.Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Şentop, Mustafa Yel, İl Başkanı...

Malkara için ismi açıklanan AK Parti Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun'un tanıtım toplantısında, Gediz Coşkun taraftarları ve partililer parti binasına sığmadı.

Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Şentop, Mustafa Yel, İl Başkanı Mülahim Kuru, Büyükşehir Belediye Başkanı Mestan Özcan, İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, İl Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri partililer  ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun taraftarlarının katıldığı Aday Tanıtım Toplantısında konuşan TBMM Başkan Vekili Prof. Dr. Mustafa Şentop " Tekirdağ'ı 12-0 alacak güçteyiz. 12-0 yapacak projelere sahibiz. Gediz Coşkun kardeşimiz de Malkara'yı alacak, bu seçimlerden sonra 12 belediyemiz AK Belediyecilik ile tanışacak ve hizmet görecek." dedi.

Mustafa Yel'de yaptığı konuşmasında " Tekirdağ'da 12-0 ı tersine çevireceğiz. AK Parti 12-0 yapacak. Ben buna inanıyorum. Tüm Belediye Başkan adaylarıma başarılar diliyorum." dedi.

AK Partinin adının açıklanmasıyla birlikte büyük bir heyecan yaşadığı isim olan Gediz Coşkun'da yaptığı konuşmasında "  Malkara'ya hizmet için yola çıktık.  Vakit Malkara vaktidir. Malkara'yı seven, Malkara2nın ilerlemesini isteyen tüm halkımız ile bir olacağız ve ilçemizi şimdiki konumundan daha da ileriye götüreceğiz. AK parti olarak projelerimiz hazır. 1 Nisandan sonra durmadan çalışacağız." dedi.

Kaynak: Malkara Son Haber Alper Eral