SİYASET ANAOKULUNA KADAR İNDİ

SİYASET ANAOKULUNA KADAR İNDİ
AK Parti Çorlu İlçe Teşkilatı, 1 Ekim Dünya Çocuklar Günü dolayısıyla Cumhuriyet Anaokulu’nu ziyaret etti. Okul öncesi eğitim gören miniklerle bir araya gelen partililer, çocukların gününü kutlayarak hediyeler dağıttı.AK...

AK Parti Çorlu İlçe Teşkilatı, 1 Ekim Dünya Çocuklar Günü dolayısıyla Cumhuriyet Anaokulu’nu ziyaret etti. Okul öncesi eğitim gören miniklerle bir araya gelen partililer, çocukların gününü kutlayarak hediyeler dağıttı.

AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş ile yönetim kurulu üyeleri, Dünya Çocuklar Günü dolayısıyla Çorlu Cumhuriyet Anaokulu’nu ziyaret etti. Minik öğrencilerin gününü kutlayan Başkan Uylaş, çocuklarla sohbet ederek oyunlar oynadı.

Çocuklara, sahip oldukları çocuk hakları hakkında bilgi veren Uylaş, “Çocuklar bizim en kıymetli varlıklarımız. Toplumumuzun geleceği, yarınları ve  insanlığın umududur.” diyerek, çocuklara verdikleri önemi dile getirdi. Renkli anların kaydedildiği ziyarette, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle çocuklara hediyeler veren Uylaş, okul yöneticilerinden faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Uylaş’ın bu ziyareti ise tepki çekti. Bazı veliler ise çocuklarının siyasete alet edilmesine tepki gösterdi.