SORUŞTURMA GEÇİREN İMAMI MÜDÜR YAPTI

SORUŞTURMA GEÇİREN İMAMI MÜDÜR YAPTI
Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, hakkında usulsüz para topladığı iddiası ile soruşturma açılan ve soruşturması devam eden cami imamı Ş.O’yu basın müdürü olarak atadı.Edilen bilgiye göre Marmara Ereğlisi...

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, hakkında usulsüz para topladığı iddiası ile soruşturma açılan ve soruşturması devam eden cami imamı Ş.O’yu basın müdürü olarak atadı.

Edilen bilgiye göre Marmara Ereğlisi Belediyesi’nde skandalların ardı arkası kesilmiyor. Göreve gelir gelmez belediyede çok sayıda ismin işine son veren DSP’li Hikmet Ata, Yeniçiftlik’te imamlık yaptığı dönemde hakkında usulsüz para topladığı iddiası ile müftülük tarafından soruşturma açılan ve görev yeri değiştirilerek Malkara’ya gönderilen Ş.O’yu belediyede basın müdürü yaptı.

Konu ile ilgili konuşan Marmara Ereğlisi AK Partili Eski İlçe Başkanı Mithat Soylu, “Bu arkadaş hakkında daha önce soruşturma açıldı. Soruşturması devam ediyor. Nasıl basın müdürü yapıldı merak ediyoruz. Müftülük görev yerini değiştirmişti” diye konuştu.