SÜLEYMANPAŞA KEŞAN’I TEMİZLEDİ

SÜLEYMANPAŞA KEŞAN’I TEMİZLEDİ
 Süleymanpaşa Belediyesi, Keşan Belediyesi tarafından Kurban Bayramı öncesinde, “Atmazsan Batmaz!” sloganıyla başlatılan Temizlik Seferberliği çalışmalarına destek vermek üzere, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne...

 

Süleymanpaşa Belediyesi, Keşan Belediyesi tarafından Kurban Bayramı öncesinde, “Atmazsan Batmaz!” sloganıyla başlatılan Temizlik Seferberliği çalışmalarına destek vermek üzere, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipman ve araçlar ile Keşan’a gitti. Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in de katıldığı çalışmalarda, şehrin yol, yaya kaldırımı, park ve bahçelerdeki bakım onarım işleriyle, temizlik çalışmaları yapıldı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu tarafından ilçe genelinde Kurban Bayramı öncesinde başlatılan temizlik seferberliğine Süleymanpaşa Belediyesi de destek verdi.  Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı araç ve ekipman ile Keşan’a gitti. Temizlik seferberliği kapsamında ilçe genelindeki yol, cadde, yaya kaldırımı, park ve bahçelerdeki bakım onarım çalışmalarını gerçekleştiren ekipler, temizlik faaliyetlerine katıldı.

AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, Hayrabolu Belediye Başkanı Dr. Osman İnan ve Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’in de katıldığı etkinlikte konuşan Başkan Yüksel, “Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışımızı Trakya bölgemizin tamamına yaymak adına Keşan’da Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu tarafından başlatılan temizlik seferberliğine destek vererek, en güzel örneklerinden birini sergiledik. Bayram temizliğinin, tüm Keşanlı hemşehrilerimize hayırlı olmasını temenni ederim,” diye konuştu.