TATİLLERİ KABUSLARI OLDU: 1 ÖLÜ, 1 KAYIP

TATİLLERİ KABUSLARI OLDU: 1 ÖLÜ, 1 KAYIP
Tekirdağ Kapaklı’dan yüzmek için Kırklareli’nin Kıyıköy kasabasına giden 3 çocuk boğulma tehlikesi yaşadı. Çocuklardan 15 yaşındaki Halil Sade akıntıya kapılarak can verirken, 16 yaşındaki Emre Saç yaralandı. Yine...

Tekirdağ Kapaklı’dan yüzmek için Kırklareli’nin Kıyıköy kasabasına giden 3 çocuk boğulma tehlikesi yaşadı. Çocuklardan 15 yaşındaki Halil Sade akıntıya kapılarak can verirken, 16 yaşındaki Emre Saç yaralandı. Yine akıntıya kapılarak kaybolan 16 yaşındaki Yasir İskar için ise arama çalışmaları sürüyor.

Edinilen bilgilere göre, ailesi ile birlikte Kapaklı’da ikamet eden Halil Sade (15), Emre Saç (16) ve Yasir İskar (16) 21 Temmuz Pazar günü (bugün) denize girmek için Kıyıköy kasabasına gitti. Öğle saatlerinde yüzmek için denize giren 3 çocuk bir müddet sonra akıntıya kapıldı.

1 ÖLÜ, 1 YARALI, 1 KAYIP

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen arama kurtarma ekiplerinin çalışmaları sonucu Halil Sade’nin cansız bedenine ulaşılırken, Emre Saç ise yaralı olarak kurtuldu. Denizde kaybolan 16 yaşındaki Yasir İskar’ın ise arama çalışmaları devam ediyor.

ADLİ TIP KURUMUNA GÖNDERİLDİ

Denizden cansız bedeni çıkarılan Halil Sade otopsisi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Yaralı olarak kurtarılan Emre Saç ise önce Vize Devlet Hastanesi’ne ardından İstanbul’daki bir hastaneye nakledildi.

Kaynak: Kapaklı Gazetesi