TEKİNPARK'TAN YENİ SEZONA ÖZEL FİYATLAR

TEKİNPARK'TAN YENİ SEZONA ÖZEL FİYATLAR
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde düğün ve davet organizasyonları için faaliyete geçen Tekinpark Davet Salonları yeni döneme özel fiyatlarla müşterilerine kapılarını açtı. 2 salondan oluşan Tekinpark Davet Salonları...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde düğün ve davet organizasyonları için faaliyete geçen Tekinpark Davet Salonları yeni döneme özel fiyatlarla müşterilerine kapılarını açtı. 2 salondan oluşan Tekinpark Davet Salonları erken rezervasyon yaptıranlara indirimli kayıt yapıyor.

ULAŞIM KOLAYLIĞI VE OTOPARK İMKANI

Tekirdağ’ın inşaat ve alt yapı alanında faaliyet gösteren Tekin Grup tarafından inşa edilen Tekinpark Davet Salonları Yüzüncü Yıl Mahallesi Yeni Sanayi girişinde hizmete girdi. 500 ve 650 kişilik 2 salondan oluşan iş merkezi, yeni sezon kayıtlarına başladı. Tamamen düğün salonu olarak inşa edilen iş merkezinin kapalı ve açık otoparkı mevcut.

ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ

Tekin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Tekin, “Tekin İş Merkezi’miz tamamen düğün salonları için dizayn edildi. Binamızın içerisinde 500 ve 650 kişilik iki salonumuz mevcut.  Salonlarımızda havalandırma ve ısıtma son sistem. Yine salonlarımızın kapalı ve açık otoparkları mevcut. İki salonumuzda da davetlilerin rahatça salona ulaşabileceği asansörümüz mevcut. Davetlilerimize ferah bir ortamda eğlence sunuyoruz. Salonlarımızın içi panoramik görüntüye sahip, duvar yok cam kaplama. Yeni sezon kayıtlarımız hızla devam ediyor. Erken rezervasyon için cazip fiyatlar sunuyoruz. Paketimizde pasta, kuru pasta, içecek, müzik fotoğraf ve kamera çekimi, 2 müzik seçeneğimiz mevcut. Yine yemekli ve yemeksiz seçeneklerimiz mevcut. Salonlarımızda park sıkıntısı yok.  7 ve 8 numara halk otobüsler ile minibüsler önünden geçiyor. Davetliler için otoparkımız mevcut. Erken rezervasyonda sürprizlerimiz mevcut. 0533 503 00 59 numaralı telefonumuzdan yetkililerimizle irtibata geçebilirler” dedi.