TEKİRDAĞ, BALKANLARA KUCAK AÇTI

TEKİRDAĞ, BALKANLARA KUCAK AÇTI
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkan Vekili Prof. Dr. Rahmi Er, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini ziyaret ederek Tekirdağ’daki YÖK Destek Burslu Kosovalı, Makedon ve Arnavut öğrencilerle bir araya geldi.19 ÖĞRENCİ EĞİTİM...

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkan Vekili Prof. Dr. Rahmi Er, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini ziyaret ederek Tekirdağ’daki YÖK Destek Burslu Kosovalı, Makedon ve Arnavut öğrencilerle bir araya geldi.

19 ÖĞRENCİ EĞİTİM GÖRÜYOR

İlk olarak NKÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’a makamında nezaket ziyaretinde bulunan Prof. Dr. Rahmi Er, yeni görevinde başarılar diledi. Rektörlük ziyaretinin ardından Prof. Dr. Rahmi Er, YÖK’ün Destek Bursundan faydalanan Kosovalı, Makedon ve Arnavut olmak üzere toplam 19 öğrenci ile buluştu.

ÜLKENİZE KATKI SAĞLAYIN

YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Rahmi Er; Kosova, Makedon ve Arnavut öğrencilerle ilgili en büyük temennilerini, iyi bir eğitim almaları ve mezun olduktan sonra ülkelerinin kalkınmasına katkı sağlamaları şeklinde açıklarken, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi. Öğrenciler gerçekleştirilen toplantı ile bir araya gelmekten ve taleplerini iletmekten mutluluk duyduklarını kaydetti.

FOTOĞRAF ÇEKİLDİLER

Toplantıya Rektör Prof. Dr. Sedat Murat, Genel Sekreter Vekili Sedat Sümbül, birim yöneticileri de katılırken; program toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı. Daha sonra Rektörlük Toplantı Salonunda YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Rahmi Er, Rektör Prof. Dr. Sedat Murat ile birlikte üniversite akademik yöneticileri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular.