TEKİRDAĞLILAR ADEM İÇİN SEFERBER OLDU

TEKİRDAĞLILAR ADEM İÇİN SEFERBER OLDU
Tekirdağlılar left kanseri teşhisi konulan Tekirdağ İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Adem Gürtunca için yardım seferberliği başlattı.Edinilen bilgiye göre Tekirdağ İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Adem Gürtunca için kısa bir süre...

Tekirdağlılar left kanseri teşhisi konulan Tekirdağ İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Adem Gürtunca için yardım seferberliği başlattı.

Edinilen bilgiye göre Tekirdağ İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Adem Gürtunca için kısa bir süre önce left kanseri teşhisi konuldu. Ailesinin maddi durumu yetersiz olması nedeniyle okulundaki öğretmenleri vasıtasıyla aile için yardım kampanyası başlatıldı.

Hastanede teşhis konulan Öztunca için tedavi sürecinin başlayacağı öğrenildi. Üniversiteli Dilek Özçelik’in dramı ile Türkiye gündemine oturan left kanserinin tedavisinde pahalı yurt dışından ithal pahalı ilaçlar kullanılıyor.

Yardımseverler Anne Ebru Gürtunca adına açılan TR 34 0013 4000 0122 9526 4000 01 nolu hesaba yardımda bulundu. Yardım kampanyası sosyal medyada paylaşılması ile kısa sürede geniş kitlelere ulaştı.