TEKİRDAĞ TRAFİĞİ ARTIK NEFES ALACAK

TEKİRDAĞ TRAFİĞİ ARTIK NEFES ALACAK
Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesi Perşembe pazarı içinde devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmasında sona gelindi. 5 milyonluk projeyle birlikte Pazar sokağı şu baskınlarından kurtulacak. Yine çift şerit yol sayesinde Tekira...

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesi Perşembe pazarı içinde devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmasında sona gelindi. 5 milyonluk projeyle birlikte Pazar sokağı şu baskınlarından kurtulacak. Yine çift şerit yol sayesinde Tekira trafiği nefes alacak.

Tekirdağ'ın prestijli alt yapı firmaları Tekin Grup ve Saim Uzman işbirliği ile yapılan Ruşen Güneş Caddesi alt ve üst yapı inşaatı tamamlandı. Daha önce baskınlarla gündeme gelen caddenin altına büyük büzler döşendi.

5 milyona mal olan sokak alt yapı bittikten sonra caddeye çift şerit de yol yapıldı. Bu sayede Tekira çevresi trafiği nefes alacak. Köprübaşı’ndan sahile kadar olan bölüm asfalt serilecek çift şerit haline getirildi.

Yine bu çift şerit yol Tekira arkasından Dere Sokak’taki kamulaştırmanın bitmesinin ardından sahilden itibaren çevre yoluna bağlanacak. Bu yolun çevre yoluna bağlanması halinde trafik sorunu ortadan kalkmış olacak.