SOKAK ORTASINDA CİNAYET İŞLEDİ

SOKAK ORTASINDA CİNAYET İŞLEDİ
Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde mobilyacılık yapan Emekli Öğretmen Rafet Aslan işyerinin devri konusunda tartıştığı Alkan Şengönül'ü sokak ortasında bıçaklayarak öldürdü.Edinilen bilgiye göre olay Baykallar'daki...

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde mobilyacılık yapan Emekli Öğretmen Rafet Aslan işyerinin devri konusunda tartıştığı Alkan Şengönül'ü sokak ortasında bıçaklayarak öldürdü.

Edinilen bilgiye göre olay Baykallar'daki mobilya mağazasında meydana geldi.  Süleymanpaşa ilçesi Hürriyet Mahallesi Baykallar'da  mobilyacılık yapan Emekli Öğretmen Rafet Aslan işyerinin devri için Alkan Şengönül ile anlaştı. İkilinin arasında önceki akşam saat 9:00 sıralarında devir konusunda tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi ile Aslan Şengönül'ü bıçakladı. Dükkandan hızla kaçan Şengönül'ü koşarak yakalayan Aslan bıçak darbeleri sonucu kaçarken yere düşen Şengönül'ü 20 bıçak darbesi ile bıçakladı. Olay anı ise güvenlik kamerasına yansıdı. Şengönül olay yerinde ölürken Rafet Aslan, Şengönül'ün başında polisin gelmesini bekledi. Emniyete götürülen Aslan ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Şengönül Altınova Camisi'nde ikşndi namazına müteakip kılımacak cenaze namazı sonrası toprağa verilecek.

Aslan 7 yıl önce de tabacayla bir çalışanını bacaklarından vurmuştu. Aslan son seçimlerde ise CHP'den Süleymanpaşa belediye başkanlığı için aday olmuştu.

Ölen Altan Şengönül