EMEKLİ YARBAY DENİZDE BOĞULDU

EMEKLİ YARBAY DENİZDE BOĞULDU
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde her gün düzenli denize giren, Hava kuvvetlerinden emekli Yarbay Atakan Ören, serinlemek için girdiği denizde boğuldu.Olay saat 17:00 civarında, Süleymanpaşa ilçesi Beyaz köy mevkinde meydana...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde her gün düzenli denize giren, Hava kuvvetlerinden emekli Yarbay Atakan Ören, serinlemek için girdiği denizde boğuldu.

Olay saat 17:00 civarında, Süleymanpaşa ilçesi Beyaz köy mevkinde meydana geldi. İddiaya göre her gün düzenli spor yapıp denize girdiği ileri sürülen, hava kuvvetlerinden emekli yarbay Atakan Ören (52), akşam saatlerinde yine deniz kenarına gitti. Bir süre sonra olay yerine yakın bir sitenin bekçisi Ören’in suda hareketsiz kaldığını görerek polis ve 112 sağlık ekiplerine haber verildi.

Olay yerine Tekirdağ Emniyet müdürlüğü Su altı grup amirliğine bağlı dalgıç ekibi de sevk edildi. Dalgıç polisler tarafından kıyıya çıkarılan Ören’e ilk müdahaleyi olay yerindeki sağlık ekipleri yaptı. Daha sonra ambulansla Namık Kemal Üniversitesi Araştırma hastanesi acil servisine kaldırılan Atakan Ören tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.