TEKİRDAĞ’DA FECİ KAZA 2 ÖLÜ

TEKİRDAĞ’DA FECİ KAZA 2 ÖLÜ
Tekirdağ Marmara Ereğlisi'nde Özgür İşgüzar yönetimindeki hafif ticari araç önünde seyreden TIR'a arkadan çarptı. Demir yüklü TIR'a çarpan araç kağıt gibi parçalandı. Feci kazada araçta bulunan sürücü İşgüzar ile...

Tekirdağ Marmara Ereğlisi'nde Özgür İşgüzar yönetimindeki hafif ticari araç önünde seyreden TIR'a arkadan çarptı. Demir yüklü TIR'a çarpan araç kağıt gibi parçalandı. Feci kazada araçta bulunan sürücü İşgüzar ile Gökhan Gürkan olay yerinde hayatını kaybetti.

Kaza, Marmara Ereğlisi Işıklı Kavşak'ta bu gece meydana geldi. Özgür İşgüzar yönetimindeki hafif ticari araç, önünde seyreden Mustafa Ataş'ın kullandığı demir yüklü TIR'a arkadan hızla çarptı. Kazada araçta bulunan Özgür İşgüzar ile Gökhan Gürkan, olay yerinde hayatını kaybetti.

TIR sürücüsü Mustafa Ataş'ın haber vermesiyle olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin çalışmasıyla İşgüzar ve Gürkan'ın cansız bedenleri sıkıştıkları araçtan çıkarılarak Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.