TEKİRDAĞ'DA İTFAİYECİ ALIMI YAPILACAK

TEKİRDAĞ'DA İTFAİYECİ ALIMI YAPILACAK
Türkiye İş Kurumu yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan iş ilanına göre Çanakkale ve Tekirdağ için itfaiyeci alımları yapılacak.En az lise mezunu olmak gerekiyor.Yayınlanan iş ilanına göre, her il için bir...

Türkiye İş Kurumu yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan iş ilanına göre Çanakkale ve Tekirdağ için itfaiyeci alımları yapılacak.

En az lise mezunu olmak gerekiyor.

Yayınlanan iş ilanına göre, her il için bir personel alınacak. Çanakkale iş başvuru şartlarına göre en az lise mezunu olunması gerekiyor. Tekirdağ başvuru şartlarına göre de Meslek Yüksekokul mezunu olunması gerekiyor.

Çanakkale itfaiyeci alımı için başvuru şartları:

Başvuru yapacak olan adayların en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekiyor.

Başvuru yapacak olan adaylardan SRC 4 belgesi isteniyor. Başvuru yapacak olan adaylardan yangın eğitimi belgesi ve İlk yardım eğitimi belgesi isteniyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

Çanakkale iş ilanına başvuru yapacak olan adaylar İŞKUR üzerinden başvurularını yapacaklar. Çanakkale için başvuru yapacak olan adayların verilen iş ilan numaralarını kullanmaları gerekiyor.

Çanakkale iş başvurusu için: 00005088638

Tekirdağ itfaiyeci alımı başvuru şartları:

Adayların Meslek Yüksekokulu (Sivil Savunma ve İtfaiyecilik) bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Adayların E ya da C sınıfı ehliyetlerinin olması isteniyor.

Tercihen itfaiye eri olarak deneyimi bulunan ve güvenlik görevlisi sertifikası bulunan adayların başvurmalarına önem veriliyor.

Adayların MS Office programlarına hakim olması, insani ilişkileri bakımından iyi olması, vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterecek yapıda olması isteniyor.

Adayların SRC ve Psikoteknik belgesine sahip olması ya da sonradan alabilmesi isteniyor.

Başvuru yapacak olan adayların dikkatli ve detaycı bir kişilik yapısına sahip olması gerekiyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Tekirdağ iş ilanı için başvuru yapacak olan adayların, verilen iş ilan numarasını kullanmaları gerekiyor.

Tekirdağ iş başvurusu için: 00005075359