KÜFÜRLEŞME CİNAYETLE BİTTİ

KÜFÜRLEŞME CİNAYETLE BİTTİ
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Değirmenaltı Mahallesi’nde kuaförde çalışan 2 kişi ile emlakçıda çalışan bir kişi arasında küfürleşme nedeniyle çıkan kavgada emlakçıda çalışan Halil İbrahim Polat bıçaklanarak...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Değirmenaltı Mahallesi’nde kuaförde çalışan 2 kişi ile emlakçıda çalışan bir kişi arasında küfürleşme nedeniyle çıkan kavgada emlakçıda çalışan Halil İbrahim Polat bıçaklanarak öldürüldü.

KÜFÜRLEŞTİLER

Edinilen bilgiye göre Değirmenaltı Mahallesi’nde kuaförde çalışan gerçekleştiren Emre Özbay ve Eray Özbay ile emlakçıda çalışan Halil İbrahim Polat  arasında 2 saat önce birbirleri ile tartıştı. Tartışma sonucunda telefonda birbirleri ile küfürleşen şahıslar arasında kavga çıktı. Kavgada Polat Emre Özbay ve Eray Özbay’ı bıçakladı. Karşılıklı bıçaklamada Polat ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Polat hastanede hayatını kaybetti. Olayın failleri Emre Özbay ve Eray Özbay polis tarafından gözaltına alındı. Kavgada ölen Polat’ın yaşı küçük kardeşi T. Polat da kavgaya karıştığı için çocuk şube tarafından gözaltına alındı.

TUTUKLANDILAR

Emre Özbay ve Eray Özbay tutuklanarak cezaevine konuldu. Birbirini tanıyan şahısların yaklaşık 2 saat önce aralarında geçen bir konuşmadan dolayı tartıştıklarını daha sonra telefonla birbirleri ile küfürleşmesi sonucu şahıslar Değirmenaltı son durakta buluştuklarını ve kavga ettikleri kaydedildi.