KULİSLERE BOMBA GİBİ DÜŞECEK İDDİA

KULİSLERE BOMBA GİBİ DÜŞECEK İDDİA
AK Parti’nin Tekirdağ’da en az bir en fazla 3 ilçede aday göstermeyip MHP’li başkan adaylarını destekleyeceği öne sürüldü. Saray, Hayrabolu ve Şarköy’de MHP’nin adayının destekleneceği iddia edildi. Bu ilçeler yerine...

AK Parti’nin Tekirdağ’da en az bir en fazla 3 ilçede aday göstermeyip MHP’li başkan adaylarını destekleyeceği öne sürüldü. Saray, Hayrabolu ve Şarköy’de MHP’nin adayının destekleneceği iddia edildi. Bu ilçeler yerine MHP'nin ise AK Parti'nden Çerkezköy'ü istediği ifade edildi.

MHP’Lİ ADAY DESTEKLENECEK

Edinilen bilgiye göre seçime kısa bir süre kala ittifak çalışmaları da netleşmeye başladı. MHP Tekirdağ’da büyükşehir için aday göstermeyecek bunun yerine ise AK Partili Mestan Özcan’ı destekleyecek. Kulislere yansıyan bilgilere göre AK Parti’nin en bir en fazla ise 3 ilçede aday çıkarmayacağı bunun yerine MHP’li başkan adayını destekleyeceği öne sürüldü. Saray, Hayrabolu ve Şarköy’de MHP’li isimlerle seçime girileceği kulislere yansıyan bilgiler arasında.

MHP ÇERKEZKÖY’Ü İSTİYOR

Yine kulislere yansıyan bilgilere göre MHP’nin 3 ilçeden biri yerine Çerkezköy’ü istediği kaydedildi. Yine MHP’nin burada Eski İl Başkanı Milletvekili adayı Koray Önsel’i aday göstereceği iler sürüldü. Partiler arası görüşmelerin devam ettiği ilçe bazında aday gösterilip gösterilmeyeceğinin genel merkezlerin tavrı sonucu ortaya çıkacağı ifade edildi.