VATANDAŞIN TALEPLERİNİ DEĞERLENDİRDİLER

VATANDAŞIN TALEPLERİNİ DEĞERLENDİRDİLER
AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen, milletvekilleri ile belediye başkan adaylarının katıldığı 3 günlük eğitim kampı çalıştayı sona erdi.İğneada’da gerçekleşen siyasi kampta, belediye başkan adaylarının...

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen, milletvekilleri ile belediye başkan adaylarının katıldığı 3 günlük eğitim kampı çalıştayı sona erdi.

İğneada’da gerçekleşen siyasi kampta, belediye başkan adaylarının vizyon projeleri masaya yatırıldı. TBMM Meclis Başkan Vekili ve Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Milletvekilleri Çiğdem Koncagül ve Mustafa Yel’in başkanlığında gerçekleştirilen kampta, Tekirdağ ilinin ihtiyaçları ve halkın talepleri değerlendirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, ilçe belediye başkan adayları, ilçe başkanları, il ve ilçe SKM başkanları ve il yürütme kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen 3 günlük kamp programı Cuma günü başladı. Sabah 09:45’te başlayan programlar, akşam saat 23:00’a kadar sürdü.

Pazar günü yapılan çalıştayla sona eren kampa ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mülahim Kuru, “3 gün süren İğneada kampımızda, kentimizin geleceğine ilişkin vizyon projeleri ile seçim sürecinde yürüteceğimiz çalışmaların geniş çerçevede görüşüldüğü eğitim çalıştayını tamamlayarak, saha çalışmalarımızın startını verdik. Ya Allah, Bismillah!” dedi.