YANAN OTOBÜSÜ BÖYLE SÖNDÜRDÜLER

YANAN OTOBÜSÜ BÖYLE SÖNDÜRDÜLER
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde benzinlikten yakıt aldıktan sonra hareket eden yolcu otobüsünde yangın çıktı. Otobüste çıkan yangın kısa sürede söndürülürken, yangın anı güvenlik kameralarına yansıdı.Olay Tekirdağ’ın...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde benzinlikten yakıt aldıktan sonra hareket eden yolcu otobüsünde yangın çıktı. Otobüste çıkan yangın kısa sürede söndürülürken, yangın anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’ya bağlı Hürriyet Mahallesi Karayolları kavşağı yakınlarında bulunan bir benzinlikte meydana geldi. İddiaya göre benzinlikten yakıt alan ve boş olduğu öğrenilen 59 SF 292 plakalı yolcu otobüsünün motor kısmında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Otobüsün motor kısmında çıkan yangını gören otobüs şoförü ve çevredeki vatandaşlar durumu hemen itfaiye ekiplerine haber vererek yangın tüpleri ile yangının çıktığı motor kısmında müdahale ettiler.

Otobüsün motor kısmında çıkan yangın söndürülürken, otobüste çıkan yangın anı ve yangına müdahale anı güvenlik kameralarına yansıdı. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri alarak olayla ilgili soruşturma başlattı.