TARTIŞTIĞI KİŞİYİ TÜFEKLE ÖLDÜRDÜ

TARTIŞTIĞI KİŞİYİ TÜFEKLE ÖLDÜRDÜ
Malkara ilçesinde kavga ettiği arkadaşı Serkan Kınalı'yı(34), av tüfeğiyle vurarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Aytekin P. (40), tutuklandı. P. polis ve mahkemede susma hakkını kullanarak, ifade vermedi.Malkara'nın...

Malkara ilçesinde kavga ettiği arkadaşı Serkan Kınalı'yı(34), av tüfeğiyle vurarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Aytekin P. (40), tutuklandı. P. polis ve mahkemede susma hakkını kullanarak, ifade vermedi.

Malkara'nın Hacıevhat Mahallesi Mutlu Sokak'ta önceki gece yaşanan olayda Serkan Kınalı ve arkadaşı Aytekin P. henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. İddiaya göre bu sırada Aytekin P. yanında getirdiği av tüfeği ile Kınalı'yı başından vurup, kaçtı. Ağır yaralanan ve Malkara Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Serkan Kınalı, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Polis, olaydan kısa süre sonra Aytekin P.'yi yakalayarak, gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından çelik yelek giydirilerek, adliyeye sevk edilen P. tutuklanarak cezaevine konuldu. Aytekin P. poliste ve sevk edildiği savcılık ile mahkemede susma hakkını kullanarak, ifade vermedi.

Kaynak: medya Batı Murat Yayın– Ömür Çolak