TEKİRDAĞ’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

TEKİRDAĞ’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Çorlu Narkotik grup amirliği ekipleri bir süredir takibe aldıkları 2 şüphelinin adreslerine baskın yaptı. Arama yapılan evden, tüfek, tabanca ve bir miktar para ile uyuşturucu madde ele geçirilirken...

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Çorlu Narkotik grup amirliği ekipleri bir süredir takibe aldıkları 2 şüphelinin adreslerine baskın yaptı. Arama yapılan evden, tüfek, tabanca ve bir miktar para ile uyuşturucu madde ele geçirilirken 2 şüpheli gözaltına alındı.

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Çorlu Narkotik Grup Amirliği ekipleri Çorlu ilçesi Kore Mahallesi’nde, takibe aldıkları iki şüphelinin adreslerine baskın yaptı. Yapılan çalışmada, şüphelilerin evlerinden 60 gr bonzai, 45 gr skunk, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, tüfeklere ait 67 adet dolu fişek, 2 adet ruhsatsız tabanca, tabancalara ait 6 adet dolu fişek, 2 adet pala diye tabir edilen kesici alt ve uyuşturucu ticaretinden elde edildiği düşünülen toplam 6 Bin 500 lira para ele geçirildi. Gözaltına alınan 2 şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.