BU MERKEZİN TÜRKİYE’DE ÖRNEĞİ YOK

BU MERKEZİN TÜRKİYE’DE ÖRNEĞİ YOK
 Millet İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat; “Türkiye’de örneği olmayan büyük bir kuluçka merkezini yapmak için arkadaşlarımız uzun bir süredir çalışıyor ve bunu yapacağımızı vaat ediyoruz....

 

Millet İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat; “Türkiye’de örneği olmayan büyük bir kuluçka merkezini yapmak için arkadaşlarımız uzun bir süredir çalışıyor ve bunu yapacağımızı vaat ediyoruz. Süleymanpaşa’nın teknoloji üreten, insanlarının teknolojiyi yöneten, bu çocukların, bu gençlerin bu şekilde gelişmesini sağlayacak önemli bir adım atıyoruz” dedi.

Millet İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, şehrimizin gençlerine yönelik yaptığı çalışmalara Teknolojik Kuluçka Merkezi ile bir yenisini daha ekledi.

“İnovasyon ve bilişim odaklı girişimlerin en zor ve en kırılgan dönemi olan başlangıç aşamasında girişimin hayatta kalabilmesine, gelişebilmesine ve büyümesine yardımcı olacağız.” diyen Eşkinat; yapılacak olan ortak çalışmalar yoluyla genç yeteneklere yönelik özel teknolojik girişimcilik programları tasarlanacağını ifade etti.

 

“ONLAR NE KADAR YETİŞİRSE, NE KADAR GELİŞİRSE O KADAR AYAKTA KALMA FIRSATLARI OLACAKTIR”

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat; “Ben çocukları seviyorum. Bunu herkes biliyor. Çocukları sadece torun sevgim olduğu için sevmiyorum. Çocukları bizim geleceğimize yetiştirdiğimiz en önemli değer oldukları için seviyorum. Onlar ne kadar yetişirse, ne kadar gelişirse, dünyayı ne kadar tanırlarsa, teknolojiyi bilirlerse, ama örfünü, adetini, geleneğini bilerek yetişirlerse, dayanışmalarını, kucaklaşmalarını sağlayabilirlerse o zaman bizden daha şanslı olarak ayakta kalma fırsatları olacaktır. Bunu bildiğimiz için çalışmalarımızı da o yönde yapıyoruz.” açıklamasında bulundu.

 

“TÜRKİYE’DE ÖRNEĞİ OLMAYAN BÜYÜK BİR TEKNOLOJİK KULUÇKA MERKEZİ”

Türkiye’de örneği olmayan bir çalışma yaptıklarının altını çizen Ekrem Eşkinat; “Çocuk Kulübümüz Trakya’nın en büyük sivil toplum örgütü diye övünüyoruz. 8 bin çocuğumuz örgütlü. Onun yan türevleri var. Gençlerimiz için yaptığımız merkezler var. Şimdi ise büyük bir teknolojik kuluçka merkezi hazırlıyoruz.  Türkiye’de örneği olmayan büyük bir kuluçka merkezini yapmak için arkadaşlarımız uzun bir süredir çalışıyor ve bunu yapacağımızı vaat ediyoruz. Süleymanpaşa’nın teknoloji üreten, insanlarının teknolojiyi yöneten, bu çocukların, bu gençlerin bu şekilde gelişmesini sağlayacak önemli bir adım atıyoruz.” diyerek bir projesini daha vatandaşlarla paylaştı.