TEKİRDAĞLI DEV FİRMALAR KONKORDATO İLAN ETTİ

TEKİRDAĞLI DEV FİRMALAR KONKORDATO İLAN ETTİ
FERHAT AKGÜN-ÖZEL HABERSon günlerde konkordato ilan eden firma sayıları artarak devam ediyor. Tekirdağ’ın tanınmış işadamlarından Sabri Son’a ait Berkan Son Otomotiv Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve Mahmut...

FERHAT AKGÜN-ÖZEL HABER

Son günlerde konkordato ilan eden firma sayıları artarak devam ediyor. Tekirdağ’ın tanınmış işadamlarından Sabri Son’a ait Berkan Son Otomotiv Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve Mahmut Başol'a ait Başol Tarım konkordato ilan etti. Tekirdağ genelinde ise 9 firma konkordato ilan etti.

SABRİ SON VE MAHMUT BAŞOL KONKORDATO İLAN ETTİ

Edinilen bilgiye göre Süleymanpaşa’da merkezi bulunan Tekirdağ’ın tanınmış iş adamlarından Sabri Son’a ait Berkan Son Otomotiv Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mahmut Başol'a ait Başol tarım ürünleri tarım makinaları otomotiv ev gereç. Ve tekel mad. tic. ltd. şti mahkemeye başvurarak konkordato ilan etti. Tekirdağ 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemesi şirket hakkında konkordato kararı verdi.

TEKİRDAĞ GENELİ 9 FİRMA VAR

Odak Haber’in edindiği bilgiye göre Süleymanpaşa’dan 2 firma, Çerkezköy’den 6 firma ve Çorlu’dan ise 1 firma konkordato ilan etti. Tekirdağ’da bu zamana kadar 9 firma konkordato ilan etti.

İŞTE O FİRMALAR

Süleymanapaşa’da Berkan Son Otomotiv Petrol Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi; Başol tarım ürünleri tarım makinaları otomotiv ev gereç. Ve tekel mad. tic. ltd. şti Çerkezköy’de Kolaylar Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Sudan Su Ürünleri Gıda İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi, Şahin İnşaat Turizm Servis Ve Ticaret Limited Şirketi, Binyapı Beton Prefabrik Yapı Elemanları İnşaat Taahhüt Hafriyat Ve İnşaat Malzemeleri Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Akşan Etüd Müşavirlik Ve Mühendislik Anonim Şirketi ve Akkon Çelik Yapı Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Mayem İnşaat Tekstil Turizm Gıda Tic.Ltd.Şti. ; Çorlu’da ise Koç Elektrik Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. listede yer aldı.