MACARİSTAN’DA OTEL AÇIYORLAR

MACARİSTAN’DA OTEL AÇIYORLAR
Tekirdağ Ramada Oteli bünyesinde bulunduran ERD Otelcilik  Sahibi Önder Erdoğan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’a ziyarette bulundu. Tekirdağ’daki ve Macaristan Budapeşte’deki otel yatırımları ile ilgili bilgi veren Erdoğan,...

Tekirdağ Ramada Oteli bünyesinde bulunduran ERD Otelcilik  Sahibi Önder Erdoğan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’a ziyarette bulundu. Tekirdağ’daki ve Macaristan Budapeşte’deki otel yatırımları ile ilgili bilgi veren Erdoğan, yakın zamanada Macaristan’daki otellerinin faaliyete geçeceğini kaydetti.

Tekirdağ Ramada ve Tekirdağ Yat Oteli’ni bünyesinde barındıran ERD Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Önder Erdoğan, Başkan Yardımcısı Erdem Erdoğan ile genel müdür Volkan Kuş Muş’tan Tekirdağ’a atanan Vali Aziz Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tekirdağ’daki otelcilik serüvenlerini anlatan Erdoğan, Tekirdağ’da 2 otel işlettiklerini şehrin ilk 5 yıldızlı otelini hizmete soktuklarını kaydetti. Tekirdağ’dan sonra Macaristan Budapeşte’de otel açmak için çalışmaların sona geldiğini ifade eden Erdoğan, yakın zamanda yine Ramada markası ile otellerinin hizmete gireceğini söyledi. Tekirdağlı firmanın yurt dışına açılmasının kendilerini memnun ettiğini ifade eden Vali Yıldırım, Erdoğan'a başarılar diledi.