EŞİNDEN BÖYLE ÖZÜR DİLEDİ

EŞİNDEN BÖYLE ÖZÜR DİLEDİ
Tekirdağ’da 10 yıllık eşi ile tartışan Abdullah Balcı isimli şahıs eşi Elif Ece’den kendini affetmesi için eşinin işyerinin karşısına üzerinde ‘Bu köpek ve geri zekalı Abdullah’ı affet seni çok seviyorum Elif’...

Tekirdağ’da 10 yıllık eşi ile tartışan Abdullah Balcı isimli şahıs eşi Elif Ece’den kendini affetmesi için eşinin işyerinin karşısına üzerinde ‘Bu köpek ve geri zekalı Abdullah’ı affet seni çok seviyorum Elif’ diye yazan pankartı astı.

BU KÖPEK VE GERİ ZEKALI ABDULLAH’I AFFET

Edinilen bilgiye göre 33 yaşındaki Abdullah Balcı, 10 yıllık eşi 2 çocuğunun annesi ile tartıştı. Hatanın kendinden olduğunu söyleyen Balcı, ne yaptıysa da kendini eşine affettiremedi. Son çare olarak da Balcı Ertuğrul Mahallesi Demir Sokak üzerinde eşinin çalıştığı kuaför dükkanının karşısına üzerinde ‘Bu köpek ve geri zekalı Abdullah’ı affet seni çok seviyorum Elif’ diye yazan pankartı astı.

SENİ ÇOK SEVİYORUM ELİF

Eşini çok sevdiğini ifade eden Balcı, “Ben bir hata yaptım. Eşimden beni affetmesini istiyorum. Elif Ne olur beni affet. 2 çocuğumuzun hatırına beni affet. Seni çok seviyorum. Beni affetmen için fedakarlık yapmaya hazırım. 10 yıllık 2 çocuğumun annesi çok ama çok seviyorum. Bütün herşeyin suçlusu benim Elif. Beni affet.” dedi.