TEKİRDAĞLI SILA HER YERDE ARANIYOR

TEKİRDAĞLI SILA HER YERDE ARANIYOR
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde önceki gece evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan 14 yaşındaki Sıla her yerde aranıyor.Olay, Malkara ilçesi Camiatik Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 14 yaşındaki Sıla...

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde önceki gece evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan 14 yaşındaki Sıla her yerde aranıyor.

Olay, Malkara ilçesi Camiatik Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 14 yaşındaki Sıla Delen’in anne ve babası önceki gece akşam saatlerinde yakınlarına misafirliğe gitti. Bir süre sonra eve dönen Balkır çifti kızlarını evde bulamadı. Kızlarına ulaşamayan aile durumu polis ekiplerine bildirdi. Üzerinde pembe şapkalı montu bulunan Sıla’yı bulmak için Malkara’da adeta seferberlik ilan edildi. Malkara Belediyesi tarafından belirli aralıklarla anonslar yapılırken Sıla her yerde aranıyor.

“Başkan Yurdakul’da Paylaştı”

Önceki geceden itibaren haber alınamayan Sıla’yı bulmak için Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’da sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Yurdakul paylaşımında, “Üzerinde pembe şapkalı montuyla evden çıkan 14 yaşında Sıla Delen isimli bir kız çocuğu kaybolmuştur. Görenlerin çok acil 444 59 42 belediye hattına veya 155 polis imdat hattına bildirilmesi önemle rica olunur” dedi.

Resmi bulunan 14 yaşındaki Sıla Delen’i gören vatandaşların 155 veya 156 telefon numaralarını arayarak bilgi vermesi rica olunur.

Rahim Taşkın/Ünzüle Coşkun (Çorlu Haber)