TEMEK Yıl Sonu Sergisi Açıldı

TEMEK Yıl Sonu Sergisi Açıldı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Meslek Edindirme Kursları (TEMEK) kapsamında Muratlı ilçesinde gerçekleştirilen eğitimlerin yılsonu kapanış sergisi ve sertifika töreni gerçekleşti.Büyükşehir Belediyesi...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Meslek Edindirme Kursları (TEMEK) kapsamında Muratlı ilçesinde gerçekleştirilen eğitimlerin yılsonu kapanış sergisi ve sertifika töreni gerçekleşti.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından Muratlı ilçesinde hayata geçirilen Boyacı/Çini İşlemeci ve Çini İşlemeci/Çinici branşlarında eğitim görerek sertifika almaya hak kazanan 57 kursiyere protokol üyeleri tarafından sertifikaları takdim edildi.

Törende bir konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Sosyal belediyecilik anlayışının önemli bir örneği olan, özellikle kadınlarımızın toplumsal hayata katılımına katkı sağlayarak yeni meslekler öğrenmelerini amaçladığımız ücretsiz meslek edindirme kurslarımız önümüzdeki dönemde de vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecektir. Kurslarımıza katılan ve mezun olan tüm hemşerilerimi tebrik ediyor, onlara bu çalışma zevkini aşılayan öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. ”dedi.

TEMEK kapanış sergisi ve sertifika törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, daire başkanları, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.