TEŞEKKÜRLERİNİ BÖYLE YAPTILAR

TEŞEKKÜRLERİNİ BÖYLE YAPTILAR
Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a hizmetlerinden dolayı hazırladıkları pankartla teşekkür ettiler.Yeniçiftlik Mahaallesi Vatan 20 Sokak Sakinleri yol çalışmaları...

Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a hizmetlerinden dolayı hazırladıkları pankartla teşekkür ettiler.

Yeniçiftlik Mahaallesi Vatan 20 Sokak Sakinleri yol çalışmaları ve mahalle genelinde yürütülen hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a özel pankart hazırlayarak sokağa astılar.

“YILLARDIR YAPILMAYANLARI YAPIYOR”

Hazırladıkları pankartla Başkanımız Uyan’a teşekkür eden mahalle sakinleri; “Başkanımız İbrahim Uyan, mahallemizde yıllardır yapılmayanları yapıyor. Büyükşehir olunmasıyla Marmaraereğlisi’ne bağlandığımızda İbrahim Uyan başkanımızın sayesinde doğru düzgün hizmet almaya başladık. Bizler de kendisine olan teşekkürlerimizi sunmak adına böyle bir pankart astık. Başkanımız İbrahim Uyan’ı ve ekibini çalışmalarından dolayı kutluyoruz. Sadece Vatan 20 değil tüm sokaklarda çalışmalar var. Pazar yerimiz yapıldı, soğuk ve sıcak asfalt çalışmaları yapılıyor. En önemlisi de kanalizasyon çalışmaları bizlerin yüzünü güldürdü. Altyapıda yapılan bu çalışmalar görmezden gelinemez. Yeniçiftlik’i gezen herkes çalışmaları görecektir. “dediler.