TRAKYA’NIN DENİZ MANZARALI EN BÜYÜK EĞLENCE MERKEZİ

TRAKYA’NIN DENİZ MANZARALI EN BÜYÜK EĞLENCE MERKEZİ
Tekstil ve inşaat alanında faaliyet gösteren Erzurumlular Derneği Başkanı Şimşek Nişancı, içinde eğlence kulübü, restoran, kır düğün salonu, bistro kafe, açık hava kahvaltı alanı olan Trakya’nın deniz manzaralı...

Tekstil ve inşaat alanında faaliyet gösteren Erzurumlular Derneği Başkanı Şimşek Nişancı, içinde eğlence kulübü, restoran, kır düğün salonu, bistro kafe, açık hava kahvaltı alanı olan Trakya’nın deniz manzaralı en büyük eğlence merkezini hizmete soktu. Bütün konsefptelerin bir arada olduğu Trakya’da tek eğlence merkezi olduklarını ifade eden Nişancı, amacının Tekirdağ’da eğlence sektörüne yeni bir ivme kazandırmak olduğunu kaydetti.

12 DÖNÜM ALANDA YOK YOK

2003 yılından bu yana Tekirdağ’da eğlence, inşaat ve tekstil sektöründe başarılı işlere imza atan İşadamı Şimşek Nişancı, Hürriyet Mahallesi Baykallar mevkiinde Trakya’nın denize sıfır 12 dönüm alan üzerinde kurulu Lupars eğlence merkezini hizmete soktu. Merkezde haftanın üç günü faaliyet gösteren kapalı alanda Lupars eğlence kulübü bulunuyor. Burada birbirinden ünlü dans ve sahne sanatçıları gösteri yapıyor.

DENİZ MANZARALI EĞLENCE MERKEZİ

Palmiye ağaçları ile çevreli eğence merkezinde bir de Lupars Yeni Nesil Meyhane ismiyle alkollü bir de restoran bulunuyor. Ocakbaşı konseptinde açılan restoranda ızgara ve et çeşitleri ile zengin bir menü sunuyor. Ayrıca merkezde kendin pişir kendin ye alanı da mevcut. Eğlence merkezinin içerinde bir bistro kafe ve bir de açık hava kahvaltı salonu mevcut. Çocukları ile merkeze gelen ebeveynlerin çocuklarını bırakacağı eğitmen eşliğinde bir de çocuk oyun alanı mevcut.

KIR DÜĞÜN SALONU YENİ ÇİFTLERİ BEKLİYOR

Merkez içerisinde Lupars Yıldız Kır Düğün Salonu ismiyle bir de açık hava düğün salonu var. Burada 3 bin kişiye kadar açıkhava düğünleri yapılabiliyor. Düğün salonuna şimdiden talepler gelmeye başladı.

‘TESİSİMİZ TRAKYA’NIN EN BÜYÜK EĞLENCE MERKEZİ’

2003 yılından bu yana inşaat, tekstil ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 8 yıllığına bu tesisi kiraladık. Bir takım yeniliklere imza attık. 12 dönümlük alana kurulu 6 dönümlük bir tesisimiz var. Eğlence merkezimizin içinde Lupars bir eğlence kulübümüz mevcut.  3 bin kişilik açık hava kır düğün salonumuz var. Lupars Yıldız Düğün Salonumuz Trakya’nın deniz manzaralı en büyük salonu.  Otopark sıkıntımız yok. Kendi otoparkımız var. Ayrıca tesisimizin 4 tarafı otopark.  Tesisimizin içerisinde bir de restorantımız var. Ocakbaşı restoranımızda her türlü ızgara ve et çeşitlerimiz mevcut. Lupars Yeni Nesil Meyhane’sinde de alkollü restoran hizmetimiz devam ediyor.  Tesisimiz Tekirdağ’ın kalbinde. Ulaşım çok kolay. Baykallar mevkiinde deniz manzaralı denize sıfır. Kendin pişir kendin ye alanlarımız var” dedi.