UMRE ÖDÜLÜ KAZANDILAR

UMRE ÖDÜLÜ KAZANDILAR
Diyanet İşleri Başkanlığınca Türkiye genelinde düzenlenen umre ödüllü Mevlid-i Nebi Gençlik Bilgi Yarışması'na Tekirdağ'dan katılan öğrencilere, ödüllerinin takdimi için Tekirdağ İl Müftülüğü tarafından bir program...

Diyanet İşleri Başkanlığınca Türkiye genelinde düzenlenen umre ödüllü Mevlid-i Nebi Gençlik Bilgi Yarışması'na Tekirdağ'dan katılan öğrencilere, ödüllerinin takdimi için Tekirdağ İl Müftülüğü tarafından bir program düzenlendi.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek'in konuşması ile devam etti. Konuşmanın ardından yarışmaya Tekirdağ'dan katılanlar arasında kız kategorilerinde birinci olan Havva Şanver ve erkek kategorilerinde birinci olan Yusuf Atan adlı öğrenciler Tekirdağ İl Müftülüğünce umre ile ödüllendirildi. Ayrıca dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi.

Tekirdağ İl Müftülüğü binasında, yarışmada dereceye giren üniversite öğrencileri için düzenlenen programa Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, Tekirdağ Emekli İl Müftüsü Mahmut Gürlen, İl Müftü Yardımcısı İsmail Hısım, İl Müftü Yardımcısı Melek Cingöz, Tekirdağ Müftülüğü İl Gençlik Koordinatörü Şerafettin Poyraz, Gençlik Koordinatörleri, Din görevlileri ve öğrenciler katıldı. Program yapılan ikramın ardından sona erdi.