ÜNLÜ EĞİTİMCİ TEKİRDAĞ’A GELİYOR

ÜNLÜ EĞİTİMCİ TEKİRDAĞ’A GELİYOR
0-6 yaş çocuk sahibi anne babalar bu programa mutlaka katılın!Aden Koleji’nin yeni açacağı Linamontessori anaokulu ve ilkokulu tanıtımları kapsamında  26 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 17.30 da ADEN Koleji Köseilyas kampüsü...

0-6 yaş çocuk sahibi anne babalar bu programa mutlaka katılın!

Aden Koleji’nin yeni açacağı Linamontessori anaokulu ve ilkokulu tanıtımları kapsamında  26 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 17.30 da ADEN Koleji Köseilyas kampüsü konferans salonunda yapılacak olan “ “Çocuk Gelişiminde ve eğitiminde Anne Baba davranışları” programına Türkiye’nin önde gelen Montessori eğitim uzmanlarından Emel Çakıroğlu Wilbrant getiriyor.

0-6 yaş arasında çocuklarının eğitim, aile ve eğitimci yaklaşımı konuları başta olmak üzere birçok konuda detaylı bilgilendirme yapılacak. Özellikle çocuk eğitiminde yeni bakış açıları, beslenme, zihinsel fiziksel ruhsal gelişim konularının ele alınacağı bu program oldukça faydalı gözüküyor.

Emel Çakıroğlu Wilbrant’ın; çocuk eğitim sanatı, okul öncesi eğitimde montessori yaklaşımı gibi bazı kitapları da bulunuyor.