UYAN PERSONELİN YENİ YILINI KUTLADI

UYAN PERSONELİN YENİ YILINI KUTLADI
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, belediye çalışanları ile bir araya gelerek tüm personelin yeni yılını kutladı.Özverili hizmetleri ile sosyal belediyeciliğin başarılı örneklerini ortaya koyan Marmaraereğlisi...

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, belediye çalışanları ile bir araya gelerek tüm personelin yeni yılını kutladı.

Özverili hizmetleri ile sosyal belediyeciliğin başarılı örneklerini ortaya koyan Marmaraereğlisi Belediyesi personeli, yeni yıl öncesinde Başkan Uyan ile bir araya gelerek hizmetlerle geçen yılı değerlendirdiler.

Belediye Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda personelle buluşan Başkan Uyan, ilçeye hizmet noktasında özveriyle ve gülen yüzle emek veren tüm personele mutlu yıllar diledi

Programda konuşan Başkan Uyan; “Belediye olarak tüm personelimizle halkımıza hizmet için gülen yüzümüzle çalıştık. Güçlü bir aile olarak halka hizmet için mücadele ederek ilçemize büyük hizmetler kazandırdık. 240 Milyon TL’lik yatırımı hepimiz gerçekleştirdik. Bu başarı sadece yöneticilerimizin değil hepimizin. Burada birlik ve beraberlik içerisinde olabilmek bize güç veriyor. Sizden ve halkımızdan aldığımız güçle 2019 yılında hizmetlerimiz devam edecek. İnşallah 2019 yılında daha büyük yatırımları birlikte gerçekleştireceğiz. Böyle güçlü ve birliktelik içerisinde olan bir kadro ile gerçekleştiremeyeceğimiz şey yoktur. Halkımıza hizmet adına gülen yüzünüzle ve özverili çalışmalarınızla emek veren tüm çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. 2019 yılının ülkemize huzur ve refah getirmesini, vatandaşlarımıza sağlık ve mutluluk, toplumumuzun birlik ve beraberliğini perçinlemesini temenni ediyor, herkese mutlu yıllar diliyorum. “dedi.

Başkan Uyan, konuşmasının ardından personel ile tek tek tokalaşarak iyi seneler dileklerinde bulundu. Program sonrası personele yeni yıl hediyeleri takdim edildi.