UYAN YAPARSA BÖYLE OLUYOR

UYAN YAPARSA BÖYLE OLUYOR
Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde öğrenciler için ek ders düzenlenerek eğitimlerine katkıda bulunuluyor. Gençlik Merkezi’nde eksik kaldıkları derslerden ek ders alarak akademik anlamda başarıyı hedefleyen öğrenciler,...

Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde öğrenciler için ek ders düzenlenerek eğitimlerine katkıda bulunuluyor. Gençlik Merkezi’nde eksik kaldıkları derslerden ek ders alarak akademik anlamda başarıyı hedefleyen öğrenciler, tiyatro ve sinema gösterimleri ile de boş zamanlarını eğlenerek değerlendiriyorlar.

Öğrencilerin okuldan arda kalan zamanlarını verimli değerlendirebilmelerine yönelik olarak; origami, bilgisayar kullanımı, kitap okuma saati, etüt ve ödev saati ile öğrencilerin eksikleri değerlendiriliyor.

TİYATRO VE SİNEMA GÖSTERİMLERİ YAPILIYOR

Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde öğrencilerin akademik eğitimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinlikler de düzenleniyor. Öğrencilerin boş zamanlarını eğlenerek ve sosyalleşerek geçirmeleri amacıyla Gençlik Merkezi’nde sinema ve tiyatro gösterimleri gerçekleştiriliyor.

Öğrencilerin yoğun bir eğitim öğretim dönemi geçirdiğini belirten Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “Marmaraereğlisi Belediyesi olarak eğitim ve kültüre her zaman çok büyük önem verdik. Gençlik Merkezi’mizde öğrencilerimizin hem eğlenerek hem de eğitimlerine katkıda bulunarak zaman geçirmelerini sağlıyoruz. Bu kapsamda uzman eğitmenlerimizle ek derslerle özel kurslarımız mevcut. Öğrencilerin sosyalleşmesi amacıyla da tiyatro ve sinema gösterimleri sunuyoruz. “diye konuştu.