VALİLİK BİNASI 24 AYDA BİTECEK

VALİLİK BİNASI 24 AYDA BİTECEK
Restorasyona giren valilik binası Yüzüncüyıl’daki Kaymakamlık binasına taşındı. Vali Aziz Yıldırım tarihi binanın 24 ayda tamamlancağını söyledi.HABER AJANSLARINDAN VALİYE ZİYARETAnadolu Ajansı Temsilcisi Vedat Yücebaş,...

Restorasyona giren valilik binası Yüzüncüyıl’daki Kaymakamlık binasına taşındı. Vali Aziz Yıldırım tarihi binanın 24 ayda tamamlancağını söyledi.

HABER AJANSLARINDAN VALİYE ZİYARET

Anadolu Ajansı Temsilcisi Vedat Yücebaş, İhlas Haber Ajansı Temsilcisi Mefail Akçatepe, Demirören Haber Ajansı Temsilcisi Ruhan Yalçın ve Ajans Muhabirleri Vali Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

24 AYA BİTECEK

Restorayona alınan valilik binası hakkında konuşan Vali Yıldırım, “Oranın ruhu var oraya biran önce geçmek istiyorum. Tarihi binanın bir ruhu var. Burası ne kadar yeni olursa olsun tarihi bina. İhaleyi alan firma ile görüştüm tarihi valilik binasının erken bitirilmesini rica ettim. 24 ayda restorenin bitmesi hedefleniyor. Tekirdağ huzurlu bir şehir. Sevdim, alıştım. Görev süremizce en iyi hizmet vereceğim” dedi.