‘VATANDAŞ BORÇ BATAĞINDA’

‘VATANDAŞ BORÇ BATAĞINDA’
İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, Süleymanpaşa’da bulunan 6 mahallede ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaret edilen yerlerde vatandaşların icra ve borç batağında olduğunu söyleyen İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Fahrettin...

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, Süleymanpaşa’da bulunan 6 mahallede ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaret edilen yerlerde vatandaşların icra ve borç batağında olduğunu söyleyen İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Fahrettin Özzade, “Muhtarların masası ihbarnamelerle dolu. Vatandaş borç batağında. Vatandaşın yarısı icralık” diye konuştu.

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, Süleymanpaşa’da Aydoğdu, Altınova, Yüzüncüyıl, Zafer, Yavuz, ve Ortacami mahallelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.  Ziyarette İl Başkan Yardımcıları Fahrettin Özzade, Muzaffer Doğan ve Yönetim Kurulu Üyesi Nevretdin Gürses yer aldı.

YAVUZ MAHALLESİ’NİN ORTAK GÖRÜŞÜ ÜLKE İYİ YÖNETİLMİYOR

İl Başkan Yardımcısı Muzaffer Doğan Yavuz, “Yavuz Mahallesi’nde esnaf ve kahve ziyaretleri yapıldı. Yavuz mahallesi de diğer mahallelerimiz gibi; başta kötü yönetimden, işsizlik ve hayat pahalılığından şikayetçi. Kışı nasıl atlatacağını kara kara düşünüyorsan, ülke iyi yönetilmiyor demektir.  Çocuğunun geleceğinden endişeliysen, ülke iyi yönetilmiyor demektir.  Mahkemeye işin düştüğünde hakkını alacağından emin değilsen, ülke iyi yönetilmiyor demektir.  Gençlerimiz KPSS’den 100 puan alsalar bile, torpil bulamadan işe giremiyorlarsa, ülke iyi yönetilmiyor demektir.   Kadınlarımız yolda yürürken başlarına bir şey gelmeyeceğinden emin değilse, ülke iyi yönetilmiyor demektir” dedi.

MUHTARLARIN MASALARI İHBARNAMELERLE DOLU

Ziyaret edilen yerlerde vatandaşların icra ve borç batağında olduğunu söyleyen İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Fahrettin Özzade, “Muhtarların masası ihbarnamelerle dolu. Vatandaş borç batağında. Vatandaşın yarısı icralık. Herkesin vergi borcu var. Vatandaşın yarısı icralık.  Vatandaş son zamanda artan trafik cezalarından şikayetçi. Elektrik ve doğalgaz faturaları adeta cep yakıyor” diye konuştu.