VEDA DEĞİL VEFA UĞURLAMASI

VEDA DEĞİL VEFA UĞURLAMASI
Balıkesir'in Gönen ilçesine tayini çıkan Tekirdağ Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, onlarca insanın katılımı ile uğurlandı.Tekirdağ Valiliği bahçesinde gerçekleştirilen veda törenine çalışanlar ve vatandaşlar katıldı....

Balıkesir'in Gönen ilçesine tayini çıkan Tekirdağ Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, onlarca insanın katılımı ile uğurlandı.

Tekirdağ Valiliği bahçesinde gerçekleştirilen veda törenine çalışanlar ve vatandaşlar katıldı. Tek tek vatandaşlarla vedalaşan Yurt'un gözleri doldu.

Sosyal medya hesabından da bir veda yazısı paylaşan Yurt,  "Veda terk etmek,vefa korumak; veda eksiltmek,vefa tamamlamak demektir. Hakiki vefası bulunanın vedası olmaz...

Bugün itibariyle Suleymanpaşa ilçemizden ayrılarak yeni görev yerim olan Gönen ilçesine yola çıkıyorum. Mülki idare atama kararnamesinin açıklanmasıyla birlikte sevdiklerimizden, dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan aldığımız yüzlerce telefon,sosyal medyadan gelen hayırlı olsun mesajlarıyla onurlandık.Hepinize ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum.Bugün de bizzat bizleri yolcu etmeye gelen tüm dostlarımıza gönülden teşekkür ederim.Gönüllerde taht kurabilmenin ne kadar kıymetli ve önemli olduğunu bu zamanda anlıyoruz.Bizim en büyük servetimiz sevdiklerimiz,sizlersiniz...Bu vesileyle göremediğim, uğrayamadığım, arayamadığım tüm sevdiklerimden helallik istiyorum. Süleymanpaşa halkına da göreve başladığımız günden beri ev sahipliğiniz ve ) misafirperverliğiniz için eşim ve çocuklarımın adına çok teşekkür ediyorum. Bizden yana hakkımız varsa helal olsun.Sizler de bizlere hakkınızı helal ediniz. Her zaman evimizin ve gönlümüzün kapısı sizlere açıktır..Tekrar Allah’a ısmarladık. Saygılar,selamlar" dedi.