YAŞLI VE ÇOCUKLARA RAMADA'DAN İFTAR

YAŞLI VE ÇOCUKLARA RAMADA'DAN İFTAR
Tekirdağ Ramada Otel, Tekirdağ’da görev yapan gazeteciler ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü huzurevinde kalan yaşlı ve sevgi evlerinde kalan çocuklara iftar verdi.Erd Otelcilik Sahibi Önder Erdoğan, huzurevinde kalan...

Tekirdağ Ramada Otel, Tekirdağ’da görev yapan gazeteciler ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü huzurevinde kalan yaşlı ve sevgi evlerinde kalan çocuklara iftar verdi.

Erd Otelcilik Sahibi Önder Erdoğan, huzurevinde kalan yaşlılara ve sevgi evlerinde kalan çocuklara verdiği geleneksel hale getirdi.  Erdoğan, Tekirdağ’da görev yapan gazeteciler ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü huzurevinde kalan yaşlı ve sevgi evlerinde kalan çocuklara iftar verdi. Erdoğan’ın yurt dışında olması nedeniyle davetlerle oğlu Erd Otelcilik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdem Erdoğan ilgilendi. Fasıl eşliğinde iftarını açan davetliler, teşekkürlerini iletti.

Erd Otelcilik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdem Erdoğan, “Elleri öpülesi yaşlılarımız ve çocuklarımızla birlikte şehrimizde görev yapan gazeteci dostlarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyduk. Artık bu iftarlarımız geleneksel hale geldi. Babam Önder Erdoğan yurt dışında yatırım çalışmaları yürüttüğü için iftara katılamadı. Hepinize ayrı ayrı selamları var” dedi.