KAZANAN DOSTLUK OLDU

KAZANAN DOSTLUK OLDU
sTrakya’nın en büyük merkezi Özel Trakya Bakım Merkezi, Zübeyde Hanım Huzurevi bocce takımını misafir etti. 2 takım karşılıklı maç yaparak doyasıya eğlendi.Trakya’nın en büyük merkezi Özel Trakya Bakım Merkezi bedensel...

sTrakya’nın en büyük merkezi Özel Trakya Bakım Merkezi, Zübeyde Hanım Huzurevi bocce takımını misafir etti. 2 takım karşılıklı maç yaparak doyasıya eğlendi.

Trakya’nın en büyük merkezi Özel Trakya Bakım Merkezi bedensel engellilere aile sıcaklığında ve aile şefkatinde hizmet veriyor. 93 hastası bulunan merkez, uzman ve güler yüzlü personeli ile bakıma muhtaç bedensel engellileri rahat ettirmek için gayret gösteriyor. Aileler ise evde bakmakta güçlük çektiği engellileri bu merkezde anne baba şefkatiyle bakıldığını belirterek memnuniyetlerini dile getiriyor.

Zübeyde hanım Huzurevi bocce takımı  Çerkezköy Özel Trakya Bakım Merkezi'nin misafiri oldu. Özel Trakya Bakım merkezi bocce takımıyla gösteri ve dostluk maçları yapıldı.

Yaşlı ve engellilerin mutlu olması ve hayata tutunmaları amacıyla sürekli etkinlikler düzenlediklerini ifade eden Çerkezköy Yaşlı Bakım Merkezi Müdiresi Hüda Ceviz, “Yaşlılarımız ve engellilerimize güzel vakit geçirmeleri için ellerinden geleni yaptıkları için kendilerine teşekkür ederiz. Güzel bir dostluk maçı oldu. Yaşlılarımıza merkezimiz olarak ikramlarda bulunduk. Kaynaşma adına güzel bir etkinlik oldu. Bünyemizde oluşturulan bocce sahası ile müsabakalarımız devam edecek” dedi.

,