Yatırımlarla İlgili Değerlendirme Toplantısı Düzenledi

Yatırımlarla İlgili Değerlendirme Toplantısı Düzenledi
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin il genelinde gerçekleştirdiği yatırımları kapsamında tamamlanan ve devam eden çalışmalar ile ilgili Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin il genelinde gerçekleştirdiği yatırımları kapsamında tamamlanan ve devam eden çalışmalar ile ilgili Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleşen değerlendirme toplantısına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Zeki Gürcün, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan ve daire başkanları katıldı.

Başkan Kadir Albayrak, tamamlanan ve devam eden çalışmaların değerlendirildiği toplantı sonrasında yaptığı açıklamada "Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana birçok yatırıma imza attık. Söz verdiğimiz tüm projeleri vatandaşlarımızın hizmetine sunduk, sunmaya da devam ediyoruz. Hem sahip olduğumuz vizyonlarla ilgili hem de alt ve üst yapıda gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla Tekirdağ, Türkiye'nin parlayan yıldızı olacaktır" dedi.