YEL’DEN KARACAKILAVUZ’A MÜJDE

YEL’DEN KARACAKILAVUZ’A MÜJDE
AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yel Karacakılavuz mahallesinde yapılması planlanan Çim saha için Gençlik ve Spor Bakanlığından ödenek çıktığının müjdesini verdi.Bugün öğlen saatlerinde soysal medya...

AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yel Karacakılavuz mahallesinde yapılması planlanan Çim saha için Gençlik ve Spor Bakanlığından ödenek çıktığının müjdesini verdi.

Bugün öğlen saatlerinde soysal medya hesabı üzerinden çim saha müjdesini paylaşan AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yel, Gençlik ve Spor Bakanı ile görüşme yaparak Çim saha için lazım olan 1 Milyon 450 Bin TL’lik ödeneğin çıkartıldığını duyurdu.

İşte AK Parti Milletvekili Yel'in Paylaşımı Mustafa Yel; “Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Gençlik ve Spor Genel Müdürümüz Sn. Mehmet Atalay ile Spor TOTO Teşkilat Başkanlığı yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Tekirdağ Süleymanpaşa İlçemizin Karacakılavuz Mahallesine 1 adet nizami sentetik çim yüzeyli futbol sahası ile soyunma odaları yaptırılması işi için 1 milyon 450 bin lira (KDV hariç) ödenek tahsisi yaptırdık.İhale çalışmalarına başlandı. Yasal süresi içinde de ihalesi yapılarak hizmete açılacaktır. Tekirdağ’ımıza ve Karacakılavuz mahallemize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.