YENİ OTELİNİ BU MÜJDEYLE AÇTI

YENİ OTELİNİ BU MÜJDEYLE AÇTI
Uzun yıllar denizcilik ve inşaat alanında faaliyet gösteren Tekirdağlı işadamı Aytuğ Ecertaştan’ın, Peştamalci Caddesi’nde açtığı 17 odadan oluşan La Boutique Atlantik Butik Otel hizmete girdi.PEŞTEMALCİ CADDESİ’NDE...

Uzun yıllar denizcilik ve inşaat alanında faaliyet gösteren Tekirdağlı işadamı Aytuğ Ecertaştan’ın, Peştamalci Caddesi’nde açtığı 17 odadan oluşan La Boutique Atlantik Butik Otel hizmete girdi.

PEŞTEMALCİ CADDESİ’NDE HİZMETE GİRDİ

La Boutique Atlantik Butik Otel  Peştemalci Caddesi’nde hizmet vermeye başladı. Otel sahibi işletmeci Aytuğ Ecertaştan, Otel Müdürü Beyhan Şahin, Otel Koordinatörü Şafak Mısır bir basın açıklaması yaparak otel hakkında bilgi verdi. 17 odadan oluşan otel butik otel sınıfında Tekirdağ’da ilkleri de içerisinde barındırıyor.

KAZANCINI ÇALIŞANLARLA PAYLAŞACAK

Otel hakkında gazetecilere bilgi veren Otel sahibi işletmeci Aytuğ Ecertaştan,  “Yıllarca inşaat ve denizcilik alanında faaliyet gösterdim. 10 yıl önce mevcut binamızda otel yapmaya karar verdik. Bugüne nasip oldu. Butik otelimizde 17 tane mütevazi odamız var. Her kesime cevap veren bir otel. Biz nasıl bir otelde kalmak istiyorsak öyle bir otel. Temiz ferah, insanların rahat edebileceği bir ortam yaratmayı amaçladık. Tekirdağ’da 35 yıldır hizmet verdik. Tekirdağ’ımızı hep ön planda tuttuk. Şehrimize her zaman yatırım yaptık. Tekirdağ’da vergi rekortmenlerinde 50. Sırada da yer aldık. 7. Sırada da yer aldık. Burada da kazanabilirsek çalışanlarımızla bölüşeceğiz. İnşallah başaralı oluruz. Biraz daha orta kesime hitap etmek istiyoruz” dedi.