YENİ VALİ TEK TEK HEPSİNİ ZİYARET EDİP DUA OKUYOR

YENİ VALİ TEK TEK HEPSİNİ ZİYARET EDİP DUA OKUYOR
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım; Malkara İlçesi ziyareti sırasında, 13 Kasım 2013 tarihinde Diyarbakır’ın Lice İlçesinde vatani görevini yaparken şehit olan Uzman Çavuş Selim Vural’ın ailesini ziyaret ederek, annesi Ürkiye...

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım; Malkara İlçesi ziyareti sırasında, 13 Kasım 2013 tarihinde Diyarbakır’ın Lice İlçesinde vatani görevini yaparken şehit olan Uzman Çavuş Selim Vural’ın ailesini ziyaret ederek, annesi Ürkiye Vural ve babası Hasan Vural’a başsağlığı ve sabır diledi.

Vali Aziz Yıldırım’a ziyaretleri sırasında, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutan Vekili Haşim Göksel, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Jandarma Komutanı Murat Kızıltan, İlçe Müftüsü Veysel Işıldar eşlik etti.

İlçe Müftüsü tarafından Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildikten sonra; Vali Yıldırım “Aziz milletimiz ve devletimizin, ülkemizin bütünlüğünü korumak adına kutsal bir vazifeyi yerine getirirken, şehit düşen kardeşlerimizi asla unutmayacağız ve emanetlerine de en iyi şekilde sahip çıkacağız” dedi.