YENİ YÖNETİMDEN AKŞENER’E ZİYARET

YENİ YÖNETİMDEN AKŞENER’E ZİYARET
İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevine getirilen Ali Darıcı, yönetimi ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti.GÖREV DAĞILIMI YAPILDIEdinilen bilgiye göre kısa bir süre önce İYİ Parti İlçe Başkanlığı...

İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevine getirilen Ali Darıcı, yönetimi ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Edinilen bilgiye göre kısa bir süre önce İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevine Belediye Meclis Üyesi Ali Darıcı, getirilmişti. Darıcı, ilçe yönetimini oluşturdu ve partide görev dağılımı yapıldı. İlçe başkan yardımcılıkları görevlerine Kemal Topuzlar, Şirin Genişoli Ersan Çınar getirildi. İlçe Muhasibi Saffet Acat, İlçe Sekreteri İlyas Balkan, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Tayfun Güngör, Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Cengiz Ataklı, Basın Yayın ve Medyadan Sorumlu Kübra Mamuk, Sosyal Politikalar ve Kadın Politikalarından Sorumlu Jale Irmak, Araştırma Ve Geliştirmeden Sorumlu Deniz Gülçiçekli, Eğitim, Kültür Ve Sanat Politikalarından Sorumlu Hürmüz Varol Ekinci, Mahalli İdarelerden Sorumlu Ali Murtaza Tiryaki, Ekonomiden Sorumlu Gülay Kurukaya, Seçim İşleri, Hukuk Ve İnsan Haklarından Sorumlusu Fevzi Dede, Sanayi, Teknoloji, Çevre ve Gençlik Politikalarından Sorumlu Hilmi Akça oldu.

Darıcı, yönetimi ile birlikte Ankara’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. İYİ Parti’nin meclisteki grup toplantısına katılan Darıcı, daha sonra Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Akşener, yönetim kurulu üyeleri ile tek tek fotoğraf çektirdi. Tekirdağ’ın ilk defa girdikleri genel seçimlerde güzel bir başarıya imza atarak bir vekil çıkardıklarını kaydeden Akşener, Darıcı ve arkadaşlarına görevlerinde başarılar diledi. Daha sonra Darıcı ve yönetimi Anıtkabir’i ziyaret etti.